Přeprogramujte svou mysl na hojnost

ZAČÍNÁME 8.9. 2022, za

Myslíš si, že vnímáš svět "tam venku".
To, čemu říkáš "svět", je ve skutečnosti zrcadlení světa ve Tvé mysli

Přeprogramujte svou mysl na hojnost

"Naučíme Vás všechno, co umíme my sami pro to, abyste navždy zvládli ukončit život v nedostatku a jednou provždy mohli nastavit svou mysl na hojnost v penězích, majetku, ve vztazích a ve zdraví."

Překonejte jednou provždy frustrace z toho, že nemáte dost peněz, jak zaplatíte všechny ty výdaje, jak si dopřát dovolenou, po které toužíte, nové auto, splatit hypotéku...

 

Přestaňte žít v nedostatku peněz, času, lásky, hojnosti.

Přeprogramujte svou mysl na hojnost, ať pracuje pro Vás, ne proti Vám.

 

Dejte věci zpět do původního pořádku,
protože jste pánem / paní své mysli, nejste jejím otrokem.

 

Jde to snadno a hravě, když víte, jak na to.

 • Poznejte, proč a jak si blokujete hojnost ve vašem životě
 • Získejte klíče a kompletní návod k tomu, jak zcela opustit myšlení v nedostatku
 • Naučte se praxí ověřené metody práce s myslí a změňte se od základu

Jana & Václav Němečkovi
průvodci párů, mužů i žen na jejich cestě k naplněnému životu na všech úrovních 

Pracujeme výhradně s lidmi, kteří chtějí svůj život změnit, uzdravovat, rozvíjet a prohlubovat. Klíčovou vlastností je chuť na sobě pracovat, bez této vůle změna není možná.
Pro úspěšnou změnu v tomto programu stačí, že se chcete změnit a věnujete tomu svůj čas.

Jana a Václav jsou pokorní průvodci na cestě do větší lásky, hloubky a propojení. Lepší učitele jsme si nemohli přát.
Jirka a Petra Popelkovi

Proč vstoupit
do tohoto programu?

Život pro každého z nás netrvá na tomto světě věčně. Každý máme svůj vymezený čas a proto má obrovský smysl si tento nádherný život užít plnými doušky na všech úrovních.

Když jsme se narodili, mysl jsme nepotřebovali. Byli jsme svobodní, uměli jsme přijímat a pouštět vše, aniž bychom se nad tím pozasatavili, vše bylo dobrodružství.

A pak nám naše okolí zformovalo mysl zaměřenou povětšinou na nedostatek. Úkolem tohoto programu je přeprogramovat mysl na její původní vrozené nastavení a očekávání na hojnost.

Pokud všichni změníme svou mysl a přesvěčení o sobě a o tomto světě, tak, abychom byli v souladu se skutečnosti, tj. že všude je dostatek všeho a pro všechny, pak se náš svět významně změní. Budeme žít mnohem více v harmonii s přírodou, která je v hojnosti, nezná žádné jiné nastavení než na hojnost.


Pro koho je tento program?

Pokud máte pocit, že nežijete svůj život v radosti, ve vášni a v lehkosti, pak je tento program právě pro Vás.

Pokud míváte stavy, kdy si říkáte, že nemáte dost času na všechno, co chcete a potřebujete zažít a zařídit. Jestli jste často přetížení, trávíte hodně času v práci a na všechno ostatní Vám nezbývá dost času, pak jste tady dobře a metody tohoto programu Vám pomohou Váš život postupně přeměnit k Vaší plné spokojenosti.


Co na této cestě získáte?

Pochopíte neviditelné smyčky Vaší podvědomé mysli, která pořád dokola přehrává staré záznamy a přesvědčení, která jste do své mysli nevědomky vložili v dětství do věku cca 5 let. Prvním krokem je tato přesvědčení (pokřivení reality) nejprve rozpoznat, abyste je v dalším kroku mohli začít ze své mysli odstraňovat.

Přeprogramování mysli na hojnost docílíte tak, že se naučíte vkládat nová, žádoucí přesvědčení, která odráží skutečnou povahu světa, protože všude je nekonečná hojnost všeho pro všechny.

Naše mysl funguje podle 9 pravidel, která když vhodně uplatňujete, změníte cokoliv ve své podvědomé mysli. Stačí k tomu trochu píle a cca 3 týdny vytrvat v používání metod tohoto programu.

Mocné nástroje k přeprogramování mysli

sdílení, cvičení dotazování se, meditace, reflexe, vědomá hypnoterapie, transformativní nahrávky špičkové úrovně

Hlubší porozumění sobě a Vašemu životu

začnete chápat, že náhoda neexistuje, že vše ve Vašem životě má jasný a pevný řád, který lze změnit

Odemčený potenciál Vaší hojnosti

naučíte se, jak funguje Vaše mysl a jak odemknout zámky hojnosti

Svobodu žít život, jaký chcete

jakmile zažijete, že skutečná změna je možná, získáte svobodu, o které se Vám ani nesnilo

Naše zkušeností

pro posílení Vašeho záměru sdílíme v každé lekc naše osobní zkušenosti

9 pravidel mysli

poznáte principy fungování mysli a to, jak ji změnit

Jak to probíhá?

Jako první vás uvedeme do přípravy, která je důležitá k otevření celého tématu a zrevidování toho, jak to v současnosti v tématu hojnosti vlastně máte. 

V uzavřené členské sekci na Vás čeká celkem 8 lekcí, 2 lekce týdně. Jedna lekce Vám zabere zhruba 30-45 minut.

Po 4. a 8. lekci se setkáme on-line společně s ostatními absolventy programu a budeme sdílet Vaše dosavadní zkušenosti, zodpovíme vaše dotazy a podpoříme Vás na Vaší cestě změny. On-line přenosy a setkání probíhají v aplikaci ZOOM (zdarma k instalaci do počítače nebo mobilu).

Všechny lekce je možné shlédnout opakovaně kdykoliv ze záznamu.

Transformaci Vaší mysli významně podpoří hypnoterapeutické meditace spojené s inovativní technologií binaurálních rytmů. Pro poslech meditací budete potřebovat sluchátka (ideálně velká uzavřená).

Po celou dobu on-line programu budete mít přístup k uzavřené skupině, kde můžete sdílet své pokroky, postřehy, inspiraci nebo se ptát na různé otázky, které vám pomohou celý proces přeprogramování mysli zefektivnit.

Kdykoliv nám také můžete napsat osobně, rádi vás podpoříme.

 • 8 lekcí
  v hodnotě 2400 Kč (8x 300 Kč)
 • 3 hypnomeditace
  v hodnotě 747 Kč (3x 249 Kč)
 • 1 vedená meditace
  v hodnotě 199 Kč
 • 8 cvičení a úkolů k vypracování

Hodnota celkem 3346 Kč

Témata lekcí

 • 1
  Úvodní lekce, základy programu
 • 2
  O přesvědčeních
 • 3
  Vztah k sobě, sebehodnota
 • 4
  Já & můj stín hojnosti
 • 5
  Projekce mysli v hojnosti
 • 6
  Konflikty v mysli v hojnosti
 • 7
  7 skrytých zdrojů hojnosti
 • 8
  Vaše nová mysl a život

Záruka

Tento program je sestaven tak, že posune Vaše hranice hojnosti, pokud plně využijete všechny lekce a potenciál vedených hypnomeditací. Máte plnou záruku vrácení 100% peněz v délce 14 dní od začátku programu (tj. do 22.9. 2022)

Můžete absolvovat celou polovinu kurzu! A pokud Vám to nebude vyhovovat, vrátíme Vám všechny peníze zpět.

Cena programu

Základní členství
3346 Kč
2199 Kč
jednorázově a navždy
8 on-line esenciálních lekcí
3 transformační hypnomeditace
1 vedená meditace
8 cvičení a úkolů pro hlubší práci
1 lekce
299 Kč
jednorázově a navždy
1 on-line lekce (úvodní lekce)

Často se nás ptáte

Komu je kurz určen?

Pro ty z vás, kteří:
 • - chcete ukončit frustrace, zmar, nejistotu z nedostatku peněz, času, lásky, kvalitních vztahů a zdraví.
 • - chtějí ve svém životě vycházet z hojnosti a prosperity na všech úrovních.
 • - rozumí tomu, že je potřeba změnit své nezdravé návyky myšlení a chování, aby se věci daly do pohybu.
 • - touží po větší lehkosti, jednoduchosti a důvěře v životě

Jak to funguje?

Každý týden Vás čekají 2 lekce. Každá lekce má vždy jeden nebo více úkolů. Součástí úkolů je i poslech hypnomeditací. Vše se podrobněji dozvíte uvnitř kurzu. V jednotlivých videií vás krok po kroku povedeme. Vše má své tempo a čas. Celý kurz je sestaven tak, aby byl pro každého, kdo chce projít ve svém životě změnou. Techniky, které budeme používat jsou zcela bezpečné a jednoduché. Věříme, že si lekce skutečně užijete a následné změny v tématu hojnosti brzy ve svém životě pocítíte.

Jsou hypnomeditace bezpečné?

Absolutně. Nejedná se o nevědomou hypnózu, ale o Vámi řízenou hypnózu. Po celou dobu hypnomeditací jste plně při vědomí. Nahrávku si můžete nejprve pustit nanečisto, abyste měli jasno, co je obsahem hypnomeditace.

Co když nebudu při hypnomeditaci nic cítit? Bude to i tak působit?

Je to zcela normální. Nejdříve je dobré ujasnit si, co hypnóza je a co není. Hypnóza je velmi přirozený stav, do kterého se dostáváme velmi často např. u sledování filmů. I kdybyste při poslechu nahrávky usnuli, vaše podvědomá mysl zůstává aktivní.

Za jak dlouho mohu čekat výsledky?

To je velmi individuální. Měníme se 3 způsoby. První způsob je okamžitá změna, velmi rychlá. To se někomu stane, že bezprostředně po nahrávce se něco změní, ale samozřejmě to tak není pokaždé. Druhá je kumulativní. Vlastně si nejste schopni všimnout žádné výrazné změny kumuluje se kousek po kousku a najednou si uvědomujete, že je něco jak. Např. Zmizí úzkosti. A pak je tzv. Retroaktivní změna tzn., že si vůbec neuvědomujeme tu změnu a přesto se stala. Tu změnu nám však odzrcadlí někdo okolo nás. Důvěřujte procesu změny. Obecně již druhý/třetí týden lidé zaznamenávají drobnější proměny, které se postupně kumulují.

Co, když si nebudu vědět s něčím rady nebo budu mít pocit, že to na mě nefunguje?

Nespěchejte. Dejte procesu změny svůj čas a důvěru. Pokud budete potřebovat jakokouli podporu nebo cokoli probrat, nebo se na něco zeptat napište nám. Jsme tu pro vás!

Reference na naší práci

V partnerskom vzťahu sme tri roky a ako sa dostáváme bližšie k sebe, zastavujú a paralyzujú nás naše stare zranenia a mechanizmi. V takých situáciách je pre nás ťažké sa v tom zorientovať a preto sme hladali možnosťi spoločnej práce na našom vzťahu, či už formou párovej terapie, alebo nejakého uceleného výcviku. Život Jany a Václava je pro nás velkou inspirací a podporou. Když Jana s Václavem demonstrují nějaké cvičení, dělají to s velkou upřímností, která je pro nás ohromující a otevírá nám tak novou představu, jak může partnerský vztah vypadat. Vytvoření prostoru a jeho příprava je dělána s velkou pečlivostí a zázemí celého výcviku je tím vyživující. To nám ukazuje, že není třeba ve vztahu jen žít, ale taky o něj pečovat. Autentické sdílení jejich partnerské cesty, nám dodává potřebnou energii a důvěru na to abychom byli schopni projít našimi úskalími. Jejich zkušenosti nám ukazují, že jejich vztah se nevynořil z nebe, ale že si mnohým prošli a mnoho z toho, co ve vztahu prožíváme my, oni znají a překonali. Velkým darem a podporou je pro nás i možnost sdílení a konzultace v čase mezi jednotlivými moduly Partnerské cesty. V tomto čase se každodenně v životě otvírají zranění a moc si ceníme toho, že Jana a Václav jsou tu pro nás k dispozici. Cítíme, že sezení jsou vedena jemně a lehce směrem k rozpouštění blokád a prohlubování naší důvěry a intimity.
Margita & Jan
Téměř před rokem jsme měli s Johnym docela jasný plán: odstěhujem se z města na chvíli na venkov, přečkáme tam zimu, něco se přiučíme a pak hurá někam do zahraničí na zkušenou. Tehdy jsme neměli ani představu o ničem, co by nás mohlo zdržet tady v Čechách. Až jsem převellikou náhodou (☺️) narazila na úvodní večer pro páry od Jany a Václava v Brně, který nejenže lákal na roční společnou cestu, ale také nabízel ochutnávku metod a cvičení, kterých jsme na kurzu poté zažili spousty. 👫 V ten den jsme nebyli v úplně dobrém rozpoložení. Pohádaní, unavení, uzavření každý sám do sebe. Posadili jsme se do kruhu k ostatním párům, ještě jsme přišli pozdě… Po každém sdílení se Jana a Václav se sepnutýma rukama u srdce mírně poklonili. Ježíš, kam jsme to vlezli? 👫 Odcházeli jsme v slzách, oba dva. Cvičení, ač jednoduchá a ilustrující styl celé Partnerské cesty, šla hned tak do hloubky! Nedalo se před tím zdrhnout, nedalo se si upřímně a s láskou nesdělit, co nás v ten moment trápí (ale i těší) na našem vztahu úplně nejvíc. Řekli jsme si, že pojedeme na první víkend… a uvidíme. 👫 Teď už máme za sebou víkendů 6 (ano, nikam jsme zatím neodjeli). Zdá se to málo, ale oba máme pocit, jako by od samotného začátku utekly roky. Náš vztah se posunul do hloubek, výšin i vítaných nížin, o jakých jsme netušili, že vůbec můžou existovat. 👫 Dalo nám to například: společnou partnerskou vizi, naději a podporu, hluboké sdílení jako základ našeho vztahu, inspiraci životními příběhy ostatních, posvátnost, cestu k vědomé sexualitě, partnerské rituály, pojmenování svazujících vzorců z našich původních rodin ohledně partnerství a sexuality, změnu náhledu na náš vztah: od tebe a mě ke společnému my. 👫 Partnerská cesta na rok 2020 má již naplněnou kapacitu, ale ještě tento listopad chystají Jana s Václavem 5ti denní retreat pro páry. Pokud cítíte, že váš vztah potřebuje něco, nemusíte ani přesně vědět co, ale rádi byste jej opečovali, uctili a věnovali mu chvíli plné pozornosti, věříme, že je to skvělá volba.
Hanka & Johny
JAKÉ BYLO VEDENÍ JANY A VÁCLAVA A JAK JSTE SE BĚHEM VÝCVIKU CÍTILI? Na výcvik se nám nikdy nechtělo 🙂 Ale vždy jsme odjížděli ve zvláštní euforii. Ony ty víkendy totiž byly vždy únikem z reality do tak trochu jiného světa. Navíc parta lidí, která se na výcviku sešla byla úžasná a vytvořila bezpečné prostředí pro všechna nádherná sdílení, rituály a další aktivity. A nesmíme zapomenout na skvělé vegetariánské jídlo 🙂 Na to jsme se pokaždé těšili moc! Jana a Václav jsou pokorní průvodci na cestě do větší lásky, hloubky a propojení. Lepší učitele jsme si nemohli přát. Z jejich vztahu čiší láska, radost a živost, s kterou je velmi příjemné být. Pomohli nám podívat se na lásku a vztahy z jiného, esenčního úhlu se spoustou úcty a respektu. Zároveň velmi pečlivě sledovali partnerskou dynamiku každého páru a nabízeli individuální podporu, když bylo během výcviku potřeba.V neposlední řadě jsme si během některých cvičení užili spoustu srandy a bláznovství 🙂
Jiří Popelka & Petra Kvítková
Jano-odvádíte s Václavem fantastický kus práce při léčení této planety, posíláte vaše světlo a lásku dál, pomáháte Vašim vhledem a zkušenostmi mnoha lidem, kteří se sami rozhodli něco ve vztazích změnit, jen nevědí přesně, jak to uchopit. Díky Míra
Míra & Madlen
PROČ JSTE SE ROZHODLI VSTOUPIT DO PROGRAMU PARTNERSKÁ CESTA? Ze zvědavosti. Jirka znal Václava z Mužského výcviku a navrhnul jít se podívat na introvečer, který Václav pořádal se svou ženou Janou. Po introvečeru jsme víceméně ani nedebatovali, jestli se do výcviku pustíme. Bylo tak nějak jasné, že do toho jdeme. Oba jsme výcvik vnímali jako správnou investici do naší budoucnosti. A jelikož jsme v začátku výcviku měli za sebou teprve 9 měsíců našeho vztahu, byl výcvik vlastně šance jak se více poznat. Tehdy jsme ještě netušili, do jaké hloubky se poznáme 🙂
Jiří Popelka & Petra Kvítková
Ahoj Jano a Vašku, setkání s vámi bylo neuvěřitelně inspirující a poučné. Ač jsme ve vztahu spokojení, našli jsme další cestu, jak si víc rozumnět a jak si s láskou vyříkat i něpříjemnou věc, která občas přijde. Oba trošku cítíme, že máme každý problém se svoji energií, já s tou můžskou, Marťa s tou ženskou. Bavíme se o vašich kruzích a celém pětiměsíčním projektu Parnerská cesta. Děkuju vám oběma a přeju, ať se vám dál daří šířit lásku, pomáhat překovávat bloky v komunikaci mezi partnery a prostě, ať jste dál tak šťastní a krásní 🙂
Martina a Michaelpodnikatelé
Jani, moc ti děkujeme za včerejší terapii, která pro nás byla obrovským přínosem. Pro mě i pro manžela,který se se mnou pasivně účastnil. Bylo to velmi nečekané zjištění příčiny problému a sami bychom na to určitě nepřišli,ani nezískali odhodlání a sílu dát věci do pohybu a udělat tu změnu,která je tak nesmírně vesmírně důležitá k našemu štěstí 💝 Nevěděli bychom ani jak. Obrovský dík tobě. Veronika a Karel
Veronika a Karel PtáčkoviMUDr.
CO KONKRÉTNĚ VÁM PŘINESL PROGRAM PARTNERSKÁ CESTA? Díky výcviku máme nyní pocit, že společné nástrahy života zvládneme. Co víc si člověk může od vztahu přát? A když bychom si někdy nevěděli rady, víme, na koho se obrátit. Pochopili jsme také, jakým obrovským zdrojem může vztah být a že je potřeba o něj pečovat a nezapomínat na něj v každodennosti. Výcvik nám dal spoustu nástrojů, jak řešit různé situace a hlavně nás naučil nebát se krizí 🙂 Ze všech aktivit musíme vyzdvihnout komunikaci prostřednictvím councilu, kdy je možno sdělit mnohdy i obtížné věci s úctou a aniž bychom partnera zbytečně zraňovali. Závěrem... Partnerská cesta pro nás byla smysluplným způsobem, jak trávit společný čas. Věříme, že odstartovala v našem partnerství nový směr, kterým se chceme i v budoucnu ubírat.
Jiří Popelka & Petra Kvítková
Harmonicky a laskyplny vztah s nasim partnerom, najblizsim clovekom v nasom zivote nie je samozrejmost. Je potrebne na nom pracovat, tak ako na vsetkom co chceme v zivote rozvijat. Kam ide nasa pozornost tam nastava rozvoj a rast. Rocny program Partnerská cesta s laskavym a inspirativnym parom Veon Eagle a Jana Deva Němečková je uzasna prilezitost posunut partnersky vztah na novu hlbsiu uroven. V nedelu sme sa vratili z Partnerskeho Vision Questu - hladania vizie pre nas vztah na dalsie obdobie. Bolo to nadherne stravenych 5 dni v prirode, z toho 24 hodin v lese bez jedla, v tichu, len sami so sebou a s tym druhym. Tak ako moj vlastny VQ znamenal zaciatok novej kapitoly v mojom zivote, citime ze teraz nastava podobny milnik v nasom vztahu. Dakujeme Vaskovi a Janke a ostatnym odvaznym parom za krasny a hlboky zazitok. Vrele odporucame kazdemu kto sa chce otvorit vacsej laske vo vztahu ❤ www.partnerskacesta.cz
Vladimír Lindvay
Ak veríš, že tvoja osobná vízia je najviac na svete a vízia partnerská, rodinná sú menej, tak to preskoč a nečítaj. Ak veríš, že tvoja pravda je viac ako láska, tak to preskoč tiež (alebo práve naopak pokračuj v čítaní) Janu Jana Deva Němečková a Václava Veon Eagle poznáme osobne a oni poznajú náš príbeh a my poznáme ich... Sme im obaja za mnoho vďační a som rád, že sme našli odvahu a chuť stráviť niekoľko hlbokých a zmysluplných víkendov s nimi v rámci programu Partnerská Cesta... Ak máš odvahu, tak zo srdca odporúčame ich cestu...
Jozef Mihališin
Ahoj Jani a Vašku, ještě jednou bychom vám chtěli poděkovat za individuální partnerské sezení s vámi v řešení naší krize. Musím říci, že já osobně jsem na něj nejela s velkými nadějemi na záchranu našeho vztahu. Čas s vámi velmi rychle uběhl, byť jsem zjistila, že jsme u vás byli 3 hodiny, ale váš citlivý a úžasný přístup byl tak skvělý, že nám to ani nepřišlo. Sama moc nerozumím tomu co se u vás vlastně stalo, ale stalo se moc. Za mě zázrak v podobě vzájemného pochopení a chutě naši situaci řešit, protože díky vám jsme už věděli jak a nalezli cestu opět k sobě, za což skutečně vděčíme především vám. Neumím si představit, že bychom na to byli s manželem sami. Určitě by ta cesta byla dlouhá a bolestná. Navíc díky i za celou Partnerskou cestu, na které s vámi už přes rok i s ostatními páry kráčíme a je to krásné, jaké proměny se nám ve vztahu dějí a jak jsme schopni spolu vše vyřešit a vykomunikovat. A ikdyž jsme spolu téměř 3 dekády, s vámi se nám daří vybudovat naplněný partnerský vztah od základů v lásce a porozumění. Náš vztah je mnohem otevřenější, láskyplnější a co je pro nás důležité, znovu nabitý vášní a intimitou, která nás moc baví, tak jako na začátku našeho vztahu. Ukázali jste nám prostředky a možnosti, jak krásný partnerský vztah může být. Jsme vám vděční a za vše moc děkujeme. S láskou a úctou
Jarka a Michal
“Pamatuješ si, jak jsme si před začátkem říkali: víš, že když spolu do toho půjdem, tak už spolu zůstanem navždycky?...” ...zaznělo včera sdílení na závěrečném víkendu přes rok dlouhého partnerského výcviku. . Tuhle větu jsem si pučila, ale byla i v našich hlavách. Upřímně si nedokážu představit, že bych to, co jsme na Cestě prožili, absolvovala s někým jiným, dalším. Znova. Proboha.😁 . Možná je to tak, že po prvotní krásné zamilované fázi se ve vztahu ocitneme na podobném místě, jak ve vztahu předchozím. S podobnými problémy. Protože jsme sice změnili vztah, ale sebe ne. ▶️To není aplikovatelné na všechny vztahy! Někdy posunout se dál je to nejlepší, co můžeme udělat, v to věřím! Ale když je mezi lidmi láska❤️ a ještě je možnost stále dál pracovat... možná se opravdu vyplatí to nevzdávat.◀️ . Náš vztah se dělí na před a po. Před výcvikem a po něm. Přinesl nám (nebo jsme si my během něj vytvořili) klid. Klid v krizích. Klid v radosti. Klid ve všednosti. S láskou pak žádný den není všední. S posláním a touhami, které si společně pomáháme naplňovat, není stejného dne. Pořád je co řešit. Z čeho se učit. V čem se rozvíjet. . Jsem moc ráda, že jsme v tom spolu. Že jsme se takto rozhodli. Že i přes obrovský bouře, hromy, blesky... jsme spolu s Janou, Václavem a 11ti dalšími páry v sobě hledali a nacházeli ten pevný bod. Bod jménem My. . “Poslední” modul byl o penězích a hojnosti ve vztahu. Téma tolik žhavé, živé, potenciálně dost závažné a esenciální. Dotýkali jsme se toho, co pro nás hojnost znamená. Co znamená v mužském světě a co v ženském. V jaké formě přináší hojnost do vztahu muž a v jaké žena. Kde naše finanční toky proudí a kde stagnují. Co můžeme dennodenně dělat pro to, abychom hojnost žili a ne ji “vydělávali”. Celý tento modul byl veliký dar. Což zní pateticky. Ale jakoby na nás slítl z nebe jako sladký jahodový dort a rozplácl se nám přímo na hlavu. “Tak, a teď si s tím poraďte už sami. Nástroje máte.” . A tak to bylo prakticky s každým víkendem. Obrovská nechuť tam jet - mind explosion there - odbelhání se do auta, cesta domů - a doma pomalé, ale do hloubky jdoucí kroky, které velmi jistě měnily náš vztah, puclík za puclíkem. . Vděčnost. Tak velká, která nejde dát pořádně do vět. S významem takovým, že osobnostní změna nás dvou - a nás dvou spolu - je tak hluboká a široká. A velká část zatím “jen potencionálně”, protože než nám to všechno dojde a sepne a než ty další změny přivedeme v život, to chce ještě čas. . Ale už teď víme, že mnoho dobra, lásky a klidu mezi námi, se narodilo právě tam. Na Partnerské cestě. Děkujeme.🙏🏻 Posíláme pusu a zdravíme všechny. Však víme, že to nebylo naposledy... 😉
Hanka & Johnny

Začínáme za

Máte dotazy?

Napište nám na info@partnerskacesta.cz,
volejte na +420 774 688 517
nebo se s námi spojte na Facebooku.