Večer věnovaný párům a jejich lásce

Jak kultivovat a posilovat partnerský vztah

5 nejdůležitějších zásad pro zdravý vztah

Šťastné vztahy nevznikají náhodou. Vyžaduje to mnohdy velkou dávku trpělivosti, empatie, času a také, aby oba dva partneři měli spolu touhu a chuť skutečně být v srdci. Jednoduše proto, že muž a žena tvoří celek.

Abychom dostali požehnání v našem partnerském vztahu, musíme dovolit naší srdeční, sexuální a duševní energii, aby byla otevřená a živoucí. A o to je potřeba se vědomě postarat!

Vztahy a sebepoznání k sobě nevyhnutelně patří. A proto vás zveme na intro večer jako malou ochutnávku k programu pro páry Partnerská cesta. Budeme společně sdílet, poznávat naše podosobnosti a vnášet do našich vztahů více tvořivosti a lásky. 

Jedním z témat tohoto večera je prozkoumávání rozdílu mezi mužským a ženským jazykem a schopnosti vzájemného vyvažování, která může velmi pozitivně ovlivňovat váš partnerský život. 

Co očekává muž od ženy a žena od muže v partnerském vztahu? Co všechno na svého partnera projikujeme a jaký to má dopad na náš vztah?

Provedeme vás cvičeními, díky kterým budete mít možnost odkrýt netušené možnosti vzájemné komunikace. Díky tomu přinesete do vzájemné komunikace s partnerem více úcty a respektu. Budete mít možnost číst ve svých projekcích a to vám umožní se z nich vysvobodit.

Budete mít příležitost procítit a zjistit, že city, pocity, prožitky a emoce nás neoslabují, ale naopak dělají sillnými a uvolněnějšími. Naučíme se poznat více své tělo a emoce a prožijeme láskyplný a osobitý způsob, kterým je můžeme vyjadřovat. Budeme rozvíjet umění naslouchat sobě i partnerovi/partnerce, vnímat svou i jeho vnitřní svobodu a lásku.

Komu je večer určen?

 • párům, kteří na sobě a svém vztahu pracují a pracovat chtějí
 • těm párům, kteří ztratili naději, že jejich vztah může opět kvést
 • těm, kteří chtějí žít více v lásce a v harmonii v partnerském vztahu
 • těm, kteří jsou ochotni jít do větší hloubky ve vztahu
 • těm, kteří chtějí překonávat krize a umět se z nich učit a vyrůst v lásce
 • těm, kteří chtějí zvětšovat svou nádobu štěstí a radosti v partnerském vztahu a potažmo v rodině

Co si odnesete?

 • pocit a prožitek krásně a smysluplně stráveného společného času, času pro váš vztah a lásku,
 • znovunapojení se na váš vztah a jeho esenci,
 • větší otevřenost vůči sobě i partnerovi,
 • několik velmi užitečných metod a technik, kterými můžete následně obohacovat váš každodenní partnerský život
 • prohloubení vaší vzájemné lásky a chuť se do vztahu více ponořit

A k čemu je to dobré a důležité?

Naučit se číst sami sebe skrze partnerské projekce je dovednost nutná k probuzení se z fáze vzájemného obviňování a napadání. Bez pochopení projekcí většinou vztah zamrzne ve věčných konfliktech, lhostejnosti a chladu.

Pojďte společně s námi budovat vztah, který bude založený na hlubokém citu a ne na slepé zamilovanosti. Pojďte společně s námi budovat posvátný prostor partnerského vztahu.

Vstupné

200 Kč / osoba 

Termíny a místa konání

 • PRAHA: Prostor 8, Šmilovského 8
  úterý 25.9. 18:00 až 21:00
  úterý 23.10. 18:00 až 21:00
 • BRNO: Studio ViaRa, Poštovská 3, 1.patro
  úterý 11.9. 18:00 až 21:00
  čtvrtek 11.10. 18:00 až 21:00
 • OSTRAVA: Centrum Viáne, Na Bělidle 1678/2
  čtvrtek 13.9. 2018, 18:00 až 21:00
 • OLOMOUC: Fontána - Edelmannův palác, Horní nám. 5, 1.patro
  čtvrtek 20.9. 2018, 18:00 až 21:00
 • BRATISLAVA: Apollo Klub, Súkennícka 4, Duhový salónik
  čtvrtek 1.11. 2018, 18:00 až 21:00

Náš partnerský příběh je příběhem lásky, zranění, úcty a každodenních starostí rodinného života se třemi dětmi. Je příběhem síly, vzájemné vůle a vize. 
Díky naší společné vizi vznikl program Partnerská cesta, který si získá vaše srdce.

S láskou a úctou k Vašemu vztahu, Jana & Václav Němečkovi.

Zítra bude váš partnerský vztah takový, kolik do něj dnes společně vložíte.

Součástí večera bude také prezentace našeho programu pro páry Partnerská cesta.


Co vzít s sebou?

papír a tužku pro každého z páru, přezůvky, pohodlné oblečení, zvědavost a touhu prozkoumávat nové ve vašem vztahu


Reference a doporučení

Ahoj Jani a Vašku kdysi, jakoby to bylo včera, jsem vstoupil na partnerskou cestu s holkou, která pro mě byla vším, ale nedokázal jsem ji o tom za 21 let přesvědčit. Napadalo mě i co nám můžete dát, když tak dlouhou zkušenost sami nemáte a nebyli jste ani úspěšní v předchozích vztazich. Ale smekám před Vámi a s úctou se klaním k zemi. Kdyby Vaší \"Partnerskou cestou\" mohli projít všechny páry, jsem přesvědčen, že trend rozvodu by se hodně snížil. Vy byste měli mít hlavní vysílací čas na ČT a dalších stanicích a hlavní předmět na středních školách by se měl jmenovat Partnerská cesta. Jenže k tomu je potřeba i skvělé vedení, které nabízíte Vy dva i se všemi lidskými chybami, které při tom uděláte. Děkuju, Tonek.

Antonín Plachýbývalý český fotbalista, vedoucí trenérsko metodického úseku Fotbalové asociace ČR, kouč

Včera jsem byl na introvečeru Partnerská cesta a mnohem větší silou mi došlo, jak je tento program pro páry jedinečný, citlivý, přínosný, jak velký je jeho potenciál... prostě úžasný, páč jsem tam na konci fakt seděl v úžasu, v hlubokém dojmu toho, jak je to promyšlené, ale i procítěné, jak Jana s Václavem do toho vložili sebe samé. Tohle já vždycky obdivuju. A všem doporučuju toto zvážit. Všem párům - ať už čerstvým nebo těm na hraně rozvodu. Petr Hadač.

Petr Hadačmentor mužského výcviku a kouč osobního rozvoje

Dobrý den, chtěl bych velice vyzvednout a pochválit užasné lidi, kterými jsou Jana Němečková a její manžel Václav, kteří se snaží pomáhat svými kurzy a zamyšleními na svých stránkách všem partnerům a manželským párům, kteří jsou v těžkých životních situacích. Například paní Němečková mi velice pomohla v našich problémech, které jsme s ženou zažívali a s její velkou vstřícností a srdečností nám dokázala otevřít nové cesty ze začarovaného kruhu problémů. Velice jí za to děkuji a můžu ji vřele doporučit všem partnerům či manželům, kteří zažívají obdobné obtíže ve vztahu nebo i jednotlivcům a pro jejich osobní rozvoj.

Tomáš Měsíčekvýtvarník, sochař a řezbář

Ahoj Jano a Vašku, setkání s vámi bylo neuvěřitelně inspirující a poučné. Ač jsme ve vztahu spokojení, našli jsme další cestu, jak si víc rozumnět a jak si s láskou vyříkat i něpříjemnou věc, která občas přijde. Oba trošku cítíme, že máme každý problém se svoji energií, já s tou můžskou, Marťa s tou ženskou. Bavíme se o vašich kruzích a celém pětiměsíčním projektu Parnerská cesta. Děkuju vám oběma a přeju, ať se vám dál daří šířit lásku, pomáhat překovávat bloky v komunikaci mezi partnery a prostě, ať jste dál tak šťastní a krásní 🙂

Martina a Michael.podnikatelé

Milá Janičko a Vašku. Chtěla bych vam oběma moc poděkovat za cestu na kterou jste nás s manželem navedli. Naše manželství i kdyz přes velikou a silnou lásku, upadalo do bezvědomí a my si sami nevěděli poradit a jediné východisko pro nás byl rozchod. V tu nejtěžší chvíli v našem vztahu jste nam podali pomocnou ruku a my ji přijali a moc si toho vážíme . S vědomím, ze horší uz to byt nemůže. Byli jsme oba velmi mile překvapeni. V našem manželství opět svitla hvězdička naděje. Ukázali jste nam cestu jak se z velkých mraku a velké bouře dostat ven a pomalu se posouvat k lepšímu vztahu. Bohužel se do našeho vztahu dere obrovskou silou minulost, ve které jsme ještě neznali jeden druhého a vy jste nam ukázali jak žít v přítomném okamžiku v našem vztahu. Prožili jsme velmi prijemne sezení s vámi a moc se nam v tu chvíli ulevilo a zase jsme uviděli tu lásku a ten cit, ktery nás spojuje. Děkujeme jeste jednou moc a těšíme se na vás na příště. Jana Moc se nam líbí ze jste uprimni a ze si nehrajete na to ze jste dokonali.

Jana Maslo a Samír Masloúčetní a hudební skladatel, producent

Přihláška

Vaše místo na intro večeru je rezervováno po uhrazení vstupného 400 Kč / pár.

Po odeslání formuláře Vám do emailu dorazí faktura na úhradu vstupného.