Webinář pro muže:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pro muže: jak dospět ve vztahu se ženou?

aneb

JAK konečně?! dospět ve vztahu se ženou a nepřijít přitom o ženu, manželku a rodinu...

Zbav se pasivity ve vztahu a staň se proaktivním mužem.

středa 13.12. v 18:30

Vstupné na webinář je 149 Kč

Záznam bude k dispozici

Gregor Steinmaurer

terapeut, mentor, průvodce

Václav Němeček

mentor, lektro a průvodce

Díky naší letité mentorské a terapeutické praxi jsme zjistili, že pro růst je důležitější PROČ se chceš změnit, než CO konkrétně děláš...

13. prosince
v 18:30

Proč se připojit na tento živý webinář?

Téma posunu od myšlení, vědomí a chování chlapce k vědomí a odpovědnému jednání dospělého muže je v našem světě velmi velkým tématem.

To, že žiješ v těle dospělého muže, neznamená, že žiješ jako plně dospělý muž. Stačí se rozhlédnout po světě. Vlivní vůdci a politici se často chovají jako malí kluci, uvízlí v boji na pískovišti o to, kdo má největší hračky. Bohužel tyto hračky jsou nyní atomové bomby a mohou zničit náš svět.

V tomto webináři se podíváme na principy, které nám umožňují skutečně dozrát, růst a změnit se. Jak to udělat, abys skutečně dospěl? Co je k tomu potřeba? Abys měl ze sebe fakt dobrý pocit, že jsi hrdým mužem vedle své ženy...

Nezralý muž se často projevuje jako pasivní dítě, které čeká, co ve vztahu vymyslí a vytvoří partnerka...

Změna a růst jsou pro život přirozené, ale někdy můžeš mít pocit, že jsi uvíznul někde na cestě. I když je růst přirozený, není vždy dáno, že skutečně plně dospějeme, staneme se plně zralým, zodpovědným, uzemněným a odolným dospělým mužem.

Pokud se bráníme přirozenému cyklu změn, začneme trpět. Pokud je dost utrpení, můžeme být motivováni ke změně, ale někdy prostě nevíme, jak na to.

Pokud se chceme změnit, abychom potěšili svého partnera, doufat, že se nám dostane více lásky a pozornosti od ostatních, nebo prostě chceme udělat dojem na svět, možná moc daleko nedojdeme.

Existuje mnoho principů starověkých tradic, nového chápání neurovědy a prostého starého zdravého selského rozumu, které dávají základ a orientaci této práci – ale nejdůležitější je zjistit, kým se ve své podstatě chceš stát jako muž.

Když následujeme tuto vrozenou moudrost a vnitřní motivaci, změna se stane snadnou a přirozenou věcí. Tím chceš být a toto je ten nejlepší partner, milenec, otec, syn a přítel, jakým můžeš být.

Srdečně tě zvu na tenhle webinář, kde pochopíš, kde a proč selháváš v tom, jak stíhat rozvoj své ženy a jak získat svou plnou sílu a důstojnost ve vztahu se ženou...
Mým hostem bude můj přítel a kolega Gregor Steinmaurer
Václav Němečekmentor, průvodce, tvůrce programů pro muže, spoluprůvodce párů

Otestuj se. Zeptej se sám sebe, zda žiješ ve svém dospělém muži nebo v chlapecké verzi sebe sama:

  • Kolik času během dne se snažím (aktivně nebo v představách) zapůsobit, potěšit nebo získat lásku a pozornost od ostatních?
  • Vím, co chci ve svém životě dělat, co mi připadá nejdůležitější a je to něco, čemu věnuji dostatek času?
  • Jak často se ve svých osobních a pracovních vztazích vyhýbám konfliktům, abych udělal pořádek nebo slevil ze své jasnosti a pravdy?
  • Umím se regulovat, živit se přáteli, aktivitami a zdravými zdroji?
  • Jak snadné nebo obtížné je pro mě převzít odpovědnost za své činy a chování? Zjišťuji, že se často bráním nebo se vysvětluji, cítím se provinile nebo obviňuji druhé?
  • Jak snadné nebo obtížné je pro mě být tu pro někoho jiného, ​​převzít odpovědnost za blaho někoho jiného a dokonce i odložit své vlastní potřeby na čas, když je to nutné?

Co ti přinese tento živý webinář?

  • Větší jasnost v tom, co je potřeba pro to, abys jako muž opravdu dospěl
  • Pochopíš, co můžeš dělat pro to, abys zdravě opoustil nezralého chlapce v sobě
  • Možnosti, jak tvůj růst vše realizovat ve tvém životě
  • Porozumění klíčovým principům a podmínkám, bez kterých se nelze posunout nikam dál

Webinářem provází

Gregor Steinmaurer

terapeut, mentor, průvodce
Věnuji se systemické terapii, vedu semináře, učím meditaci a jsem zcela odevzdán výzkumu a objevování Vědomí a života v celistvosti. Při studiích historie a filozofie jsem poznal učení známého učitele a mystika Osha. To mě přivedlo do Indie, kde jsem začal studovat terapii a vedení skupin. Učím a pracuji s mnoha různými metodami východu a západu, např. intenzivní Vědomí, tibetské pulsní léčení, zenový mentoring a gestalt, práce s tělem a masáže, vnímání energie, NLP, primární terapie a léčení traumata (somatic experiencing). Vedu workshopy po celém světě se záměrem integrace meditace, terapie a nových přístupů k léčení do nové formy Spirituality. Také spolupracuji s Komalou Amorin na tématech mužsko-ženské polarity a vztahů v rámci výcviků „Výcvik pro život". Mou největší vášní a výživou je setkávání s lidmi se záměrem vzájemné inspirace a prohlubování uvědomování si toho, co znamená žít vědomý, plnohodnotný a radostný život.

Václav Němeček

mentor, lektro a průvodce
7 let vedení výciku Mužská síla (2013-2018) 6+ let vedení vycviku pro páry Partnerská cesta 12+ let osobní a párové mentorské zkušenosti spolutvůrce on-line programů Cesta pravého muže, Evoluce muže spolutvůrce on-line programu Přeprogramujte svou mysl na hojnost Výhradně podporuji to, co v tobě je. Hledám tvou přirozenou dynamiku a tendenci toho, co ve skutečnosti chceš a potřebuješ. Vyhýbám se moralizování a tomu, jak by věci měly správně být. Povedu tě k tomu, abys dokázal více přijmout své stíny, části, ze kterých máš strach a které tě v životě omezují tak, abys byl silnější a zralejší muž. Pracuji pomalu, po malých krůčkách. Díky mojí přítomnosti a pozornosti rozšířuji prostor tvého uvědomění ve vztahu, aby ses dokázal více otevřít a poznat své pravé já a jeho potřeby. A pokud je potřeba, jako mentor se podělím o své letité vztahové a životní zkušenosti, jak bych danou situaci řešil, tak aby tě to ev. mohlo inspirovat a aby sis mohl v tom najít svou cestu. Pokud je to potřeba, doporučím ti každodenní praxi, abys změny ukotvil do reality.

Registrace

Odkaz na webinář ti přijde do e-mailu po zaplacení registrace.