Meditace otevření se příchodu partnera / partnerky duše

Někteří z nás se cítí opuštění bez partnera/partnerky, nenaplnění láskou a radostí. Jiní zůstávají ze strachu ze samoty ve vztahu, který je nenaplňuje, nevyživuje jejich srdce láskou, tělo radostí a vášní. Všichni tito lidé mnohdy prožívají společný pocit flustrace. Ať dělají co dělají, ten správný partner/partnerka, se kterým by skutečně byli šťastni a vyživovali by tak svůj život láskou, nepřichází.

A proto se zrodila tato meditace.

\"\"

Mé srdce je plné lásky, radosti a neutuchající vášně k životu. Ráda svou esencí lásky zalévám vše, co vadne, vše, co je nenaplněné. Mým posláním je otevírat lidem srdce, podporovat je, když přestávají věřit v lásku a vést je ke zdroji vlastní svobody a prožívání něčeho tak důležitého, jako je láska. A proto se zrodila tato krásná a uzdravující meditace otevření se příchodu partnera/partnerky duše, kterou jsem vytvořila v Thajsku, v zemi úsměvů a dlouholeté duchovní tradice.

Meditace vám pomůže pootevřít své srdce a velmi nenásilně a bezpečně začít hojit staré rány, osvobozovat se a znovu se otevřít lásce a vytvořit podmínky k úspěšnému přechodu na novou úroveň partnerství.

Doporučuji nahrávku poslouchat pravidelně. Díky tomu budete uvnitř sebe sestupovat hlouběji a hlouběji a tím se dostávat k vnitřní svobodě srdce a k otevření se příchodu partnera/partnerky duše.


Co získáte díky této meditaci?

  • hlubokou a jedinečnou audionahrávku na otevření se příchodu partnera/partnerky duše
  • opakovaný poslech této meditace vám pomůže otevřít se ve svém srdci i těle a nechat do vašeho života vstoupit lásku, o které možná už dlouhé měsíce či roky sníte
  • uvolníte své strachy a zranění
  • vzroste vaše sebedůvěra a sebeláska
  • ujasníte si, jak vypadá váš duchovní partner/partnerka
  • rozpustíte ve svém těle vše, co vám brání žít hlubokou lásku
  • vstoupíte do jasné vize vnitřního závazku s vašim partnerem/partnerkou

Tvoříme srdcem a tak tato meditace má dvojí využití. Pomůže vám udělat důležitý krok k lásce a zároveň finanční částka, kterou za meditaci zaplatíte bude darem pro děti v Kojeneckém ústavu v Olomouci.

Ze srdce děkujeme za to, že můžeme společně sílit v lásce a zároveň tvořit dobro.

Takovou meditaci může vytvořit pouze člověk, který žije její obsah! Který přesně ví "o čem je řeč"... Meditace ve mně spustila další léčení těla i duše. Už při prvních tónech a slovech se mi spustily proudy slz. Začalo mě bolet srdce a pak přicházela úleva... ještě to bude chtít spoustu práce... odpuštění ...a opuštění minulosti... Ale je tu příslib a vize. Sladká. Zářivá. Možná blíž než si myslíme. S láskou V.
Věra NagyManažerka BOZP
Mila Jani, v den podzimní rovnodennosti, v čase kdy se den mění v noc, jsem měla možnost projít touto vedenou meditaci. .. asi není náhoda že právě v čase takové polarity. .podzimní rovnodennost....den a noc.... muž a žena. ... krásná vichřice venku...a byla to ta nejsilnější a nejkrásnější meditace, kterou jsem zažila. Taková jemnost s zároveň síla, že mi to vhánělo slzy do očí. ..Uff.. někdy nestačí slova....I teď mam ten pocit...Ale chci poděkovat, dekuji za nádherný prožitek, za to, že jsem skutečně mohla zažít to teplo na hrudi a krásu čarovné truhly, s kterou jsem se naprosto ztotožnila. Nechtěla jsem aby to skončilo. ..a těším se jak přijdu domů a půjdu si ji pustit znovu, do přírody, kde povolám všechny živly. ..a kde budu dál snít o partnerovi duše. ... ❤❤❤ Jsi pro mě posel světla a lásky. ..děkuji že je jsi Janičko, a že všechno to co nás hledající učís také žiješ.
Renata BondarenkoAsistentka výstavby pro Lidl ČR
Jani, asi si meditaci budu pouštět každý den. Je to jako koupat se v lásce a laskavosti. Krásně jsem se do ní ponořila a vše šlo nádherně. Libí se mi propojeni s čištěním minulých zranění a strachů. Čím víc jsem se do meditace nořila, tím víc jsem měla pocit, že na mě mluví anděl.😉 A v jedné části jsem měla opravdový pocit nádherného propojení skrze mě a partnera duše v jednotu a božství. Meditace je jiná, než jsem zatím zažila a já za ní ze 💖 děkuji.
Petra Kelarovásociální pracovnice

Meditace otevření se příchodu
partnera / partnerky duše

Objednávka

Zpracování objednávky někdy může trvat 30 až 60 vteřin, proto prosíme po odeslání formuláře vyčkejte na dokončení procesu objednávky a neklikejte znovu na tlačítko Odeslat. Vznikají tak zbytečné duplicitní objednávky.